Ny på jobbet! Tre nya medarbetare på Koneo
14/3, 2011 kl. 11:53Koneo hälsar tre nya medarbetare välkomna; Mathias Bohlin, Fredrik Lundberg och Anna Sund.
Mathias Bohlin är specialistsäljare för Dokumentflöden. han kommer att arbeta med försäljning av multimaskiner, skrivare samt mjukvaror för effektiva arbetsflöden och skanning. Han kommer närmast från SMT.
Fredrik Lundberg är systemtekniker på IT-sidan. Han har en lång erfarenhet av branschen inom bredband, skrivare, telefoni och nätverk. Fredrik kommer närmast från Wannberg IT.
Anna Sund arbetar som Tjänstekoordinator med koordinering och resursplanering för våra tekniker och konsulter. Hon kommer även att arbeta med flödesutveckling och processer. Anna kommer närmast från Coor Service Management.
Vart välkomna till oss!
Kontakta direkt:
Mathias: 026-60 04 81 eller mathias.bohlin@koneo.se
Fredrik: 026-60 04 83 eller fredrik.lundberg@koneo.se
Anna: 026-60 04 92 eller anna.sund@koneo.se
Denna artikel är publicerad på Ockelbonyheter via SvenskPress.se.

Kommentarer
Ingen har ännu kommenterat denna artikel, du kan bli den första!
